İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

''UZMANLIK ALANLARIMIZ ''

Otizm spektrum bozukluğu, down sendromu, asperger, disleksi, yazma okuma ve konuşma güçlükleri, çocuklarda hiperaktivite ve dikkat eksikliği vs.

'' COVİD 19 HİJYEN ''

Dünyamızı etkisi altına alan korona virüs tedbirleri kapsamında okullarımızda, ateş ölçer ile giriş kontrolü, giriş holü ve her katta dezenfektan ayrıca bütün öğretmenlerimizde siperlik ve maske ile virüsle mücadeleye destek vermekteyiz.

'' ÜCRETSİZ EĞİTİM ''

Kurumumuza raporunuz ile birlikte gelerek ücretsiz eğitim alabilirsiniz. Çocuklarımız durumlarına göre farklı eğitim programlarına alınarak güncel akademik tekniklerle ( ABA - UDA  vs ) kişiye özel ve özgün eğitim modelleriyle eğitim almaktadırlar.

''DENEYİMLİ ÖĞRETMENLER''

Deneyimli öğretmen kadromuzla ''Dünya Standartlarında'' eğitim vermekteyiz. Her öğretmen kendi akademik durumuna göre değerlendirilerek, düzenli olarak  kurum içi eğitime alınmaktadır. 

''GÜVENLİK''

Kurumlarımız 7/24 güvenlik kameraları ile kayıt altındadır.

''KOLAY ULAŞIM

Kurumumuzda eğitim alan çocuklarımız için İstanbul'un birçok ilçesine eve kadar ücretsiz servis imkanı verilmektedir. Hangi ilçeler olduğunu öğrenmek için lütfen iletişime geçiniz.

''GÜLER YÜZ''

Bizim için önemli olan velilerimizin değerli evlatlarına , güler yüzlü ve verimli bir eğitim sağlayabilmek ve topluma entegre bireylerin gelişimlerine mutlulukla rehberlik ve şahitlik edebilme çabası içerisinde olabilmektir.

Sevgilerle...

Open chat
Merhaba çocuğunuzla ilgili sorunu birkaç kelime ile özetleyin lütfen
%d blogcu bunu beğendi: